Herbata Zielona - Lekarstwem na Zimne Stopy

Ostatnio coraz bardziej interesują się korzyściami zdrowotnymi płynnymi z picia herbaty. Kiedy spotkałyśmy się na szampańskim przyjęciu w Peach Blossom Hair and Beauty Salon, przygotowałem dla was dwa rodzaje herbat. Zielona herbata i herbata Pu Erh, ponieważ te właśnie sypane herbaty liściaste najlepiej nadają się na poranny ból głowy spowodowany bąbelkami.

Amy i ja przeprowadziliśmy badania na temat sypanej  herbaty liściastej. Można się spodziewać, że wkrótce ten post na blogu. Jestem bardzo podekscytowana. Ale dzisiaj skupimy się na sprawach zimnych stóp. Tak wiele dziewcząt i kobiet cierpi na złe krążenie krwi, a to jest właśnie powód przez który doskwiera nam problem z zimnymi stopami.

Nie ruszam się wystarczająco, spędzam co najmniej 8 godzin dziennie przy biurku, codziennie od poniedziałku do piątku. W weekend jestem trochę bardziej aktywna. Ale tylko trochę: P

Niektórym bardzo łatwo jest powiedzieć,  "idź na siłownię, basen lub po prostu zacznij ćwiczyć". Są to bardzo cenne sugestie, ale wszyscy wiemy, że to nie jest takie proste. Zwłaszcza, bycie konsekwentnym i systematycznym. Raz lub dwa razy byłam na siłowni, a potem znajdowałem wymówkę, żeby przestać chodzić.

Więc aby poprawić swoje zdrowie, krążenie krwi i pomóc zmniejszyć problem zimnych stóp, zacznij pić zieloną herbatę.

Udowodniono, że „Zielona herbata jest pełna przeciwutleniaczy, które rozszerzają naczynia krwionośne w ciele, zwiększając przepływ krwi. Korzyści z picia zielonej herbaty mają pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy. Zaleca się pić od dwóch do trzech filiżanek zielonej herbaty dziennie, aby poprawić krążenie ”.

Jakie to jest łatwe, od razu zacznij pić zieloną herbatę każdego dnia. Po prostu zamień zwykłą herbatę na zieloną, sypaną herbatę liściastą. Jeśli chcesz to zrobić, zrób to właściwie i korzystaj w pełni z picia sypanej herbaty liściastej zamiast herbaty w torebkach. Jakość jest znacznie lepsza i masz tak wiele dostępnych smaków, że możesz pić codziennie inną. Nigdy się nie znudzisz.

Wierzę również, że jeśli zdecydujesz się pić codziennie filiżankę czy kubek z zieloną herbatą liściastą i będziesz kontynuować przez kilka tygodni,  z pewnością poprawi to nie tylko twoje zdrowie, ale także pewność siebie i samopoczucie. Zaczniesz wierzyć, że jeśli zdecydujesz się coś zrobić, możesz w tym wytrwać.

Polecam robić notatkę w swoim kalendarzu każdego dnia, kiedy wypijesz filiżankę herbaty. Użyj kalendarza biurkowego lub kalendarza w telefonie, aby zaznaczyć wszystkie dni, w których wypijałeś zieloną herbatę. Ilość odhaczonych/ zaznaczonych dni zmieni cię i z osoby, która nigdy nie realizowała celów bądź postanowień noworocznych, staniesz się osobą o silnej woli, która z łatwością może trzymać się nowej "rutyny".

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem