Od herbat liściastych po zestawy i pudełka upominkowe z herbatami dla naszych kochanych Klientów. Mamy już 1 rok!

Sklep internetowy z herbatą liściastą i zestawami upominkowymi - kiedy zaczęliśmy i co się zmieniło od pierwszego dnia.


Nadal pamiętam dzień, w którym postanowiłem otworzyć sklep internetowy z sypaną herbatą liściastą. Myślałem, że ludzie zasługują na świetną, wysokiej jakości herbatę liściastą w pięknym opakowaniu.

Wiem, że nie powinno się oceniać książki po okładce. Ale ile razy wybrałeś książkę tylko dlatego, że podoba ci się jej okładka? Mnie się zdarza :) 

O ile ktoś mi nie poleci konkretnego tytułu, to przeczytam książkę, nawet jeśli nie ma okładki. Nie potrzebowałbym nawet tytułu.

Z naszą herbatą jest bardzo podobnie. Chciałem podarować Ci  doskonałą herbatę liściastą w wielu smakach, abyś mógł  łatwo wybrać swoją ulubioną.

Za każdym razem, gdy decydujemy się wprowadzić nowy smak sypanej herbaty liściastej, którą można kupić online, starannie wybieramy jej nazwę. Myślimy, co czuliśmy podczas picia. Co w niej lubimy i jak wyglądają liście herbaty. Chcemy mieć pewność, że jeśli wybierzesz herbatę i kupisz ją od nas, to będziesz zachwycona. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby opakowanie było piękne, funkcjonalne i zapewniało ochronę i  świeżość naszym produktom. Herbaty wysyłamy tak szybko, jak to możliwe, aby utrzymać jej wysoką jakość, którą chcemy się z tobą podzielić. Uważam, że nasza etyka pracy i strategia działają i są korzystne dla Ciebie i naszego zespołu LiYu.

A od tamtego dnia, kiedy to nasi pierwsi Klienci wracają po więcej herbat i prezentów z herbatą, odczuwamy mega radość !

Ludzie uwielbiają dzielić się i chcą dzielić się szczęściem z przyjaciółmi i rodziną. Nasz prosty pakiet prezentów dla początkujących jest idealny, gdy chcesz podzielić się swoim szczęściem którym może być herbata z ludźmi wokół ciebie.

Pomocne jest to, że 99% ludzi wokół nas już kocha herbatę, niestety tylko nieliczni zdają sobie sprawę z tego, jak wiele zyskują, pijącą sypane herbaty liściastej.

Dlatego jeśli kochasz sypaną herbatę, pamiętaj, aby dzielić się tą miłością z ludźmi w pobliżu, którzy mogą nie wiedzieć, ile tracą, dopóki nie wypróbują naszej wysokiej jakości herbaty liściastej.

Ściskamy wam mocno 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem