Współpraca z " Peach Blossom Hair and Beauty "

Rok 2019 był dla nas bardzo owocny. Miałyśmy wspaniałą możliwość współpracy przy kilku projektach z inspirujących kobietami.

Wiele razy wspominałam, że lubię łączyć przyjemne z pożytecznym. Właśnie z tego powodu dbam o, aby podczas każdego spotkania, czy z naszych klientów, czy podczas naszych spotkań biznesowych, towarzyszył nam kubek świeżo zaparzonej, aromatycznej herbaty. Zapach i smak naparu sprawia, że ​​nasze rozmowy są nie tylko owocowe i konstruktywne, ale przede wszystkim są przyjemne.

Lubię moment, w którym zasiadam do spotkania z drugą kobietą. Od razu zastanawiam się nad tym, jaki rodzaj herbaty najbardziej przypadł jej do gustu. Nigdy niczego nie narzucam, jedynie proponuję lub dzielę się zachwytem nad ostatnio odkrytą herbatą. Zachęcam wtedy do spróbowania i najczęściej okazuje się, że klient nigdy wcześniej nie miał okazji spróbować czegoś podobnego.

Pod koniec 2019 roku mieliśmy ogromną przyjemność przygotować herbaciane winietki dla salonu fryzjersko-kosmetycznego „Peach Blossom Hair and Beauty”. Byłam w niebie wzięta. Uwielbiam salon Kasi oraz markę, którą stworzyła, dlatego na myśli myśl o naszej współpracy byłam bardzo podekscytowana.
Znamy się z Kasią od kilku lat. Nasze drogi spotkały się, gdy szukałam dobrego salonu fryzjerskiego w Liverpoolu. Zorganizowałyśmy specjalnie dla mnie, przygotowanie do mojego ślubu w jej salonie. Włosy, makijaż, paznokcie. Kasia dopięła wszystko na ostatni guzik i zadbała o szczegóły na najwyższym poziomie. Ja i moje dziewczyny byłyśmy rozpieszczane i w niebo wzięte.
Kasia jest bardzo żywiołową osobą i naszymi rozmowami również są. Dajemy sobie nawzajem energii i napędzamy się do działania.
Wynik naszych prac nad projektem winietek z pięknym logo '' Peach Blossom Hair and Beauty '' był wspaniały. Cały stworzony w klimacie magii świąt. Kasia wybrała mieszankę herbaty liściaste j- '' Grzane wino '', który smak i zapach przypominają gorące, grzane, świąteczne wino. Kolory i różnorodność kształtów w ziołowym miksie wspaniale współgrają z duchem salonu „Peach Blossom”, dlatego myślę, że był to idealny wybór.

 

 

 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem