Spotkania z bliskimi

Uwielbiam spotykać się ze znajomymi i rodziną. Lubię, kiedy odwiedzają mój dom, nawet niespodziewanie. Kiedy możemy usiąść, napić się razem herbaty i porozmawiać. Jeśli mamy coś smacznego do przekąszenia między herbatkami, to jeszcze lepiej, ale sama herbata też jest w porządku. Zwłaszcza gdy, tak jak ja, doceniają zalety wyśmienitej herbaty liściastej. Gdy będziesz się wybierać w odwiedziny, muszę cię  przed czymś ostrzec..nie mów, że „zwykła herbata ekspresowa będzie w porządku”. Nie rób tego !! :)  Rozumiem kawę, Konrad cały czas pije kawę i nadal go kocham. Nawet jak poprosić mnie o dużą kawę z dużą ilością mleka i cukrem (znajdę w domu trochę cukru dla Ciebie).Więc jeśli poprosisz mnie o filiżankę kawy, zrobię Ci ją. Zapewne zrobie i dla siebie i z chęcią napije się jej w Twoim towarzystwie . Lubię zapach kawy. Ale błagam, nie proś mnie o zwykłą herbatę! Chyba, że ​​chcesz się ze mnie kłócić ... :) 

 

Jak wiesz kocham moją herbatę. I bardzo się cieszę, kiedy mogę podzielić się z Tobą jakąś nowością, dopiero co odkrytą herbatą, którą uwielbiam akurat w tym momencie. Napijmy się więc pysznej herbaty i porozmawiajmy o wszystkich najlepszych i złych historiach, które ostatnio nam się przydarzyły.

Ostatniej niedzielna spotkałam się z moją drogą przyjaciółką Natalią, która przyjechała do nas ze swoja kochana córeczką. Natalia zanim przyjechała do nas, napisała że rano jedzie na zakupy i jeśli coś potrzebuje mam dać znać to kupi i  podrzuci. Kto jest zapracowaną mamą, wie dokładnie, ile to znaczy, gdy ktoś zaproponuje ci kupienie mleka lub bochenka chleba w niedzielę rano. Czasami może to uratować twoje życie, albo chociaż ten jeden dzień.. Szczególnie jak twoje córki chcą naleśniki a ty nie masz mleka! Wiec korzystając z okazji chciałabym jeszcze raz bardzo, bardzo podziękować za Twoja życzliwość I dokładność. Dobrze wiesz o czym pisze J    

Minęły wieki, odkąd ostatni raz mogłyśmy porozmawiać o wszystkim I o niczym. Zwykle nasze dzieci są tak głośne, że nie możemy normalnie rozmawiać, nawet nie próbowałyśmy podejmować ważnych tematów, taka rozmowa nie miałaby sensu.

Ale tym razem nasze córki były dla nas wyrozumiale. Bawiły się bardzo ładnie i w końcu mogłyśmy porozmawiać z Natalia o wszystkim, od tematu sprzątania środkami naturalnymi  sodą i octem po kupowanie etycznych ubrań.  

Rozmowa, którą przeprowadziłyśmy była bardzo inspirująca, było tak wiele pozytywnych słów i komentarzy. Jesteśmy z Natalią do siebie bardzo podobne, staramy się uczyć na błędach innych i nie powtarzać ich w naszym własnym życiu.  

Zawsze staram się uważnie słuchać Natalii. Ona jest świetną obserwatorką, ale nigdy nie ocenia! Nie krytykuje, ale wskazuje dobre strony.

 

W zeszłą niedzielę Natalia uświadomiła mi coś bardzo ważnego. Zauważyła że ja nie tylko myślę o zmianie mojego życia, ja to po prostu to robię ! Usłyszeć coś takie było dla mnie niewiarygodnie istotne. Rozmowy takie jak ta nie zdarzają się codziennie, ale na długo zapadają w twojej pamięci. Poczułam się taka szczęśliwa. Mała iskierka zapaliła się w moim sercu i ona da mi siłę i nadzieje na baardzo długi czas. Ta mała iskra będzie mnie inspirować do działania, do robienia więcej i więcej. To takie miłe uczucie kiedy zdasz sobie sprawę, że ktoś dostrzega twoją pracę i trudy jaki władasz w kreowanie świata który Cię otacza.  

Natalia , dziękuję Tobie i twojej córce za wizytę, wspaniale było napić się z Tobą herbaty.

 

Czy chcesz wiedzieć, jaką herbatę piłyśmy ? sprawdź link.

https://liyuteatime.pl/collections/herbaty-owocowe/products/mrozona-herbata-herbata-owocowa

https://liyuteatime.pl/collections/herbaty-owocowe/products/jas-i-malgosia-herbata-owocowa

 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem