Współpraca z "Peach Blossom Hair nad Beauty" oraz nowy produkt !

Brzoskwinka - Zielona Herbata
 
 W ostatnich latach zauważyłem, że coraz więcej uwag poświęcam swojemu wizerunkowi. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Kasia z „Peach Blossom”, o której już Wam wspominałam, pomogła mi w znalezieniu mojego ulubionego stylu dotyczącego koloru i  cięcia włosów. Dagmara z „Secret Warehouse” zadbała o oprawę moich oczu i poprawę jakości widzenia, a całkiem niedawno dziewczyny z  „Arbonne” pomogły mi dodać trochę kolorów do mojego codziennego wizerunku. Ja sama od siebie, włączyłam do codziennej diety więcej zielonej herbaty. Zmieniłam swój styl życia i zaprzyjaźniłam się z Keto dietą.
Wszystkie te małe kroki zaowocowały moim rozkwitem i doskonałym samopoczuciem. A co tam, trochę sobie poschlebiam. Jestem już po trzydziestce i czuję, że jest to najpiękniejszy i najbardziej kobiecy czas w moim życiu.

Dlatego też, już od teraz zaczynam projekt „Be Green”.
Na pierwszy rzut idzie nasza współpraca z '' Peach Blossom Hair and Beauty ''. Jakże cudownie jest przyjść do swojego ulubionego salonu i odświeżyć troszeczkę swój "look". Małe cięcie tu i małe cięcie tam, wyniki po prostu cudowne. Sami zobaczcie.
Zawsze doceniałam to, jak u Kasi dba się o klienta. Zawsze możesz liczyć na szklankę wody albo filiżankę gorącej herbaty. Jakaś mała przekąska również się znajdzie. Ta dbałość o mnie zainspirowała mnie, aby stworzyć coś specjalnego dla '' Peach Blossom ''.

Jakiś czas temu Kasia wspomniała, że ​​bardzo by chciała obdarować swoich stałych klientów czymś co oddało by ducha, aurę jej salonu. Tutaj narodził się pomysł w mojej głowie - Brzoskwinka - Zielona Herbata  to jest TO! Cudowna mieszanka liści zielonej herbaty połączona ze słodkością i delikatnością brzoskwini.

I stało się ! „LiYu TeaTime” zorganizowała wspaniałą mieszankę dla „Peach Blossom Hair and Beauty”. Jeśli macie ochotę jej spróbować, koniecznie zarezerwujcie wizytę w salonie Kasi. Specjalnie dla miłośniczek herbaty sypanej przygotujemy kilka spotkań, gdzie LiYu Tea Time umili wam czas pyszną herbatą, podczas gdy Kasia udzieli Wam profesjonalnej porady w tematyce stylizacji włosów. Nie przegapcie takiej okazji !! 

Kontak do Peach Blossom Hair and Beauty Liverpool 

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem