Czas na pracę w ogródku

Nie sądzisz, że ta pogoda jest dość przewrotna ? W ostatnich dniach mieliśmy i lato i zimę na przemian. Ostatnie dni były naprawdę ładne i słoneczne.

Wspominałam już wcześniej, że ja i moja rodzina uwielbiamy spędzać czas w ogrodzie. Lubimy bawić się lub po prostu siedzieć i odpoczywać. Kiedy jest za zimno, aby usiąść na zewnątrz, odpoczywamy w naszej małej oranżerii i pozwalamy, aby słońce nas rozgrzało.
Jak wiecie, w naszym ogrodzie mamy kilka krzewów malin. Owoce są pyszne, duże i słodkie. Ich kolor jest wspaniały. Każdego roku mamy tak wiele owoców, że zamrażamy niektóre, albo robimy dżemy i soki.

Niedawno zauważyłem, że nasze krzewy malin chcą się rozwijać poza miejscem, które dla nich przygotowaliśmy. Ponieważ nie jestem dobry ogrodnikiem, poprosiłam Konrada, aby wziął małe krzewy malin i umieścił je w osobnych doniczkach, abyśmy mogli dzielić się nimi z innymi.
Od zeszłego sezonu obdarowujemy znajomych sadzonkami, żeby i oni mogli zasadzić je w swoich ogródkach.

Marzec i kwiecień do najlepszych miesięcy na przygotowanie młodych roślin do przesadzania.
Mam nadzieję, że już niebawem spotkamy się z przyjaciółmi i podarujemy im doniczki z pięknymi zielonymi krzewami malin w prezencie.

Niestety nie wszyscy możemy delektować się świeżo zebranymi malinami. Nie każdy ma ogród, czy miejsce na sadzenie krzewów owocowych lub uprawianie ogrodu. Ale coś na to zaradzimy.
Mamy dla was coś naprawdę malinowego.Nasza herbata owocowa Samo Zdrowie (odnośnik). Maliny są bogatym źródłem błonnika i witaminy C. Zawierają również wiele innych witamin i minerałów. Nasza malinowa herbata liściasta zawiera dużo liofilizowanych owoców i lipy. Herbata lipowa zapewnia ogromną ulgę w objawach typowych infekcji, takich jak gorączka, kaszel, zapalenie oskrzeli, a nawet astma. Może działać jako środek wykrztuśny, aby pozbyć się zalegającej flegmy w gardle lub klatce piersiowej.

Dlatego jeśli chcesz wesprzeć walkę z przeziębieniem, możesz liczyć na naszą malinowo- lipową herbatę liściastą Samo Zdrowie (odnośnik). Nasz domowy przepis na przeziębienie / grypę to herbata malinowo lipowa z wysokiej jakości miodem. Polecamy „Hi Honey” (odnośnik), ponieważ jesteśmy pewni, że nasz miód pochodzi z polskiej pasieki.

Jak zaparzamy herbatę owocową?

Zagotuj wodę w czajniku. Do zaparzaczki wsyp jedną pełną łyżeczkę herbaty Samo Zdrowie. Herbatę zalewamy gorącą wodę (95 ° C) Następnie parzę herbatę owocową przez osiem lub dziewięć minut. W ten sposób otrzymany bardzo bogatą herbatę owocową, a temperatura napoju obniży się i będzie idealna do dodania miodu. Pamiętaj, aby nie dodawać miodu do
wrzącej czy gorącej wody lub herbaty, wysoka temperatura zabije całą dobroć miodu.

Sugerowana temperatura do max. 40 ° C

Dla nas jest najlepsza domowa metoda na pozbycie się kaszlu, kataru i wszystkich innych używanych przeziębienia.

Dbajcie o siebie i swoich bliskich, trzymajcie się ciepło i #zostanwdomu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do Newslettera LiYuTeaTime!
Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i ofertami specjalnymi! Na dobry start 10% rabatu na pierwsze zakupy. Zakochaj się w herbacie!
Świetnie! Witamy w świecie miłośników herbat. Żeby otrzymywać od Nas wiadomości, musisz potwierdzić swój adres e-mail. Do usłyszenia!
Szanujemy Twoją prywatnośc.Wszystkie dane są chronione.
Nie przegap, zapisz się teraz
×
×
WordPress Popup Plugin