Herbaciane dzieci

Herbata dla Dzieci!
Zastanawiałyście się kiedyś ile cukru przyswajają nasze dzieci codziennie?
Ile cukru jest w napojach, batonikach dla dzieci?
Na każdym kroku, na takim małym szkraba, czyha cukrowa zasadzka.

Zaczęłam to analizować, kiedy Lilka poszła do szkoły, i ku mojemu
zdziwieniu w szkole nie ma już sklepików tylko automat. Pewnie większość z was to wiedziała, dla mnie to było odkrycie 🙂 Nie mówię, że w sklepikach były zdrowe rzeczy .. Jednak kiedyś nie przywiązywało się do tego tak wielkiej uwagi . A do tego po szkole nie można było zastać nas w domu, plecak w kąt i na dwór. Nasze dzieci tak nie mają .. po szkole dom, albo zajęcia dodatkowe, niejednokrotnie mało ruchliwe ..

Coraz więcej dzieci zmaga się z otyłością lub nadwagą ..
Dlatego u nas w domu zrezygnowaliśmy z cukru .. dobrowolną, świadomą decyzją całej trójki.
Zwracamy uwagę na to, co kupujemy, co jemy i co pijemy. Oczywiście, nie katujemy się ! Jak mamy ochotę na coś słodkiego to zjemy – np. ciasto babci, albo chlebek bananowy z daktylami. Ale z pełną świadomością nie kupujemy słodyczy. Z napojami dla Lilianki było bardzo prosto.

Po pierwsze: nigdy jej nie ciągnęło do napoi typu cola, czy podobne.

Po drugie : ilość owocowych herbat wypijanych przez Liliankę jest bardzo duża. Herbaty z owocami są na tyle słodkie, że nie zawierają żadnych dodatkowych słodzików. Możesz przygotować je na ciepło, na zimno .. Możesz przygotować wieczorem i rano dać dziecku do szkoły. Herbaty bez teiny, na bazie hibiskusa z owocami są idealne dla dzieci. Nie wpływają pobudzająco, a idealnie gaszą pragnienie i zaspakajają chęć na słodycze.
W LiYu Tea Time wprowadziliśmy specjalne oznaczenie, żebyś wiedziała, że TA (odnośnik do kolekcji herbat dla dzieci ) herbata jest idealna dla twoich dzieci! Dostępny przekrój wszystkich smaków: wiśnia, malina, gruszka, jagoda czy cytrynowe smaki mrożonej herbaty.

Podejmij próbę! Zmień napój swojego dziecka, a gwarantujemy, że będziecie zadowoleni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do Newslettera LiYuTeaTime!
Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z nowościami, promocjami i ofertami specjalnymi! Na dobry start 10% rabatu na pierwsze zakupy. Zakochaj się w herbacie!
Świetnie! Witamy w świecie miłośników herbat. Żeby otrzymywać od Nas wiadomości, musisz potwierdzić swój adres e-mail. Do usłyszenia!
Szanujemy Twoją prywatnośc.Wszystkie dane są chronione.
Nie przegap, zapisz się teraz
×
×
WordPress Popup Plugin