O nas

 

 „CZEGO POTRZEBUJESZ ABY ZACZĄĆ SWÓJ BIZNES? TRZY PROSTE RZECZY: POZNAJ SWÓJ PRODUKT LEPIEJ NIŻ KTOKOLWIEK, POZNAJ SWOJEGO KLIENTA I MIEJ OGROMNE PRAGNIENIE, ABY OSIĄGNĄĆ CEL” - DAVE THOMAS

A TERAZ .. POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

KAROLINA...

Fotograf, artysta i miłośnik herbaty. Przez większość czasu patrzę na ciebie tylko jednym okiem, przez obiektyw mojego aparatu. Moi przyjaciele i klienci mówią, że łatwo się ze mną rozmawia, jak ze stary przyjacielem. Zawsze znajdziemy temat do rozmowy.

Ostatnio moje uzależnienie od sypanej herbaty liściastej wyznaczyło nową ścieżkę w mojej karierze fotograficznej. Nie mogłam się oprzeć i powiedziałem TAK, kiedy Iwona poprosiła mnie o pomoc przy LiYu Tea Time. Swoje umiejętności mogę wykorzystać do tworzenia pięknych zdjęć herbaty i prezentów, ale nie tylko. Nasz mały zespół jest bardzo kreatywny i zawsze jestem zajęta tworzeniem nowych projektów, grafik, stron internetowych oraz oczywiście  ręcznie robionych prezentów.

„Widzenie nie wystarczy; musisz poczuć to, co fotografujesz ”

- Andre Kertesz

AMY ...

Twórcza pisarka, miłośniczka mody i herbaty.

Uwielbiam pisać o rzeczach które sprawiają mi przyjemność. Kiedy Iwona poprosiła mnie o pomoc przy pisaniu bloga i postów poświęconym herbaciarni LiYu. Byłam bardzo szczęśliwa. Bez względu na to, co robię, czy to pisząc do pracy, spędzam czas z najbliższymi, czy czytając najnowszy blog o modzie, możesz złapać mnie z filiżanką herbaty w dłoni i uśmiechem na twarzy!

Przez lata piłam tylko angielską herbatę ( Egnlish Breakfast Tea), dopóki nie poznałam Iwony, teraz co tydzień próbuję nowej smakowej herbaty sypanej, do tej pory moją ulubioną była herbata malinowa i lipowa, chociaż chciałbym spróbować herbaty z moimi ulubionymi owocami (cytryna i borówki amerykańskie) 

„Styl to coś, co każdy z nas już ma, wszystko, co musimy zrobić, to go znaleźć”. —Diane von Furstenberg

 

MONIKA ...

Jestem szczęśliwą i szaloną mamą, która uwielbia zieloną herbatę. Moja głowa jest pełna pomysłów i staram się je wszystkie zrealizować, choć z różnym skutkiem. Uwielbiam oglądać bajki z córką, ale kiedy idzie spać, lubię dobre książki kryminalne. Planuje i pracuje z wyprzedzeniem, choć uwielbiam spontaniczność. Życzenia urodzinowe zawsze składam wierszem, a prezenty na święta kupuje z miesięcznym wyprzedzeniem. Uwielbiam szukać oryginalnych, innych rzeczy i całą sobą wspieram  LiYu Tea Time

„Nie przestajemy grać, ponieważ się starzejemy; starzejemy się, ponieważ przestajemy grać. '' - George Bernard Shaw