O nas

Witajcie, bardzo cieszymy się że postanowiliście nas odwiedzić. 

To miejsce powstało z połączenia dwóch pasji. Pierwsza to angielska miłość do herbaty, a druga to polska fascynacja pięknymi rzeczami, miejscami i emocjami. 

Jestem znana z zamiłowania do herbaty i filiżanek. Dla mnie dzień nie rozpocznie się bez filiżanki herbaty w ręku!

Od jakiegoś czasu zastanawiałam się nad założeniem własnej firmy, ale kiedy w końcu zdecydowałem się otworzyć sklep internetowy, pomyślałem że chcę połączyć dwie rzeczy, które najbardziej mi się podobają: herbatę i rzemiosło.

Sypana herbata liściasta zawsze mnie fascynowała. Była częścią mojego życia od czasu otrzymania pierwszej torebki herbaty liściastej. Zaparzyłam wiele filiżanek herbaty, zanim zacząłem robić to właściwie, jednak muszę się wam przyznać że sprawiało mi to wiele radości. Nie uważam się za eksperta od herbaty, wciąż muszę się wiele nauczyć. Ale prawda jest taka, że ​​cieszę się każdą minutą, którą mogę spędzić z herbatą. Nie ma znaczenia, czy ją zaparzam, pije czy czytam o niej. Ponadto zawsze lubiłam tworzyć ręcznie wykonane dekoracje, owijać prezenty i tworzyć podarunki dla mojej rodziny i przyjaciół. Wierzę, że LiYu Tea Time może przynieść radość z herbaty w waszych domach. Miałam wielkie szczęście i znalazłem wokół siebie kilka osób, które dzielą ze mną te pasje. W ten sposób Amy, Monika i Karolina dołączyły do ​​zespołu. Możemy rozmawiać o LiYu Tea Time przez niekończące się godziny,

To wspaniałe uczucie, kiedy mogę dodać nowy artykuł na naszym blogu lub kiedy możemy wspólnie pracować nad nowym projektem naszych pudełek prezentowych dla was. Uwielbiamy próbować nowych smaków herbaty. Jesteśmy małą firmą, ale mamy wielkie marzenia. Każdego miesiąca możesz spodziewać się więcej smaków herbaty i zdecydowanie nowych wzorów prezentów. Kochamy to, co robimy i jesteśmy z tego dumni. Mam nadzieję, że zostaniesz u nas na dłużej i zobaczysz, co dla Ciebie przygotowujemy. 

 

A TERAZ .. POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

KAROLINA...

Fotograf, artysta i miłośnik herbaty. Przez większość czasu patrzę na ciebie tylko jednym okiem, przez obiektyw mojego aparatu. Moi przyjaciele i klienci mówią, że łatwo się ze mną rozmawia, jak ze stary przyjacielem. Zawsze znajdziemy temat do rozmowy.

Ostatnio moje uzależnienie od sypanej herbaty liściastej wyznaczyło nową ścieżkę w mojej karierze fotograficznej. Nie mogłam się oprzeć i powiedziałem TAK, kiedy Iwona poprosiła mnie o pomoc przy LiYu Tea Time. Swoje umiejętności mogę wykorzystać do tworzenia pięknych zdjęć herbaty i prezentów, ale nie tylko. Nasz mały zespół jest bardzo kreatywny i zawsze jestem zajęta tworzeniem nowych projektów, grafik, stron internetowych oraz oczywiście  ręcznie robionych prezentów.

„Widzenie nie wystarczy; musisz poczuć to, co fotografujesz ”

- Andre Kertesz

AMY ...

Twórcza pisarka, miłośniczka mody i herbaty.

Uwielbiam pisać o rzeczach które sprawiają mi przyjemność. Kiedy Iwona poprosiła mnie o pomoc przy pisaniu bloga i postów poświęconym herbaciarni LiYu. Byłam bardzo szczęśliwa. Bez względu na to, co robię, czy to pisząc do pracy, spędzam czas z najbliższymi, czy czytając najnowszy blog o modzie, możesz złapać mnie z filiżanką herbaty w dłoni i uśmiechem na twarzy!

Przez lata piłam tylko angielską herbatę ( Egnlish Breakfast Tea), dopóki nie poznałam Iwony, teraz co tydzień próbuję nowej smakowej herbaty sypanej, do tej pory moją ulubioną była herbata malinowa i lipowa, chociaż chciałbym spróbować herbaty z moimi ulubionymi owocami (cytryna i borówki amerykańskie) 

„Styl to coś, co każdy z nas już ma, wszystko, co musimy zrobić, to go znaleźć”. —Diane von Furstenberg

 

MONIKA ...

Jestem szczęśliwą i szaloną mamą, która uwielbia zieloną herbatę. Moja głowa jest pełna pomysłów i staram się je wszystkie zrealizować, choć z różnym skutkiem. Uwielbiam oglądać bajki z córką, ale kiedy idzie spać, lubię dobre książki kryminalne. Planuje i pracuje z wyprzedzeniem, choć uwielbiam spontaniczność. Życzenia urodzinowe zawsze składam wierszem, a prezenty na święta kupuje z miesięcznym wyprzedzeniem. Uwielbiam szukać oryginalnych, innych rzeczy i całą sobą wspieram  LiYu Tea Time

„Nie przestajemy grać, ponieważ się starzejemy; starzejemy się, ponieważ przestajemy grać. '' - George Bernard Shaw